Partnerzy - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
PARTNERZY

Nasi Partnerzy

Campus Polska Przyszłości to nie tylko wyjątkowi uczestnicy, ale również twórcy i partnerzy, którzy udzielają nam istotnego wsparcia przy organizacji naszego wydarzenia. Dzięki ich pomocy w zeszłorocznej edycji możliwe było przeprowadzanie szkoleń czy realizacja przez uczestników profesjonalnych klipów, które powstały dzięki zaangażowaniu największego niezależnego studia produkcyjnego w Polsce. To również dzięki partnerom Campus wyróżniał się swoim bardzo wysokim merytorycznym poziomem. W nadchodzącej edycji również chcielibyśmy nawiązać współpracę wieloma renomowanymi partnerami, którzy pomogą nam stworzyć jeszcze lepsze wydarzenie niż w roku ubiegłym. Jeżeli chcesz dołączyć do grona partnerów napisz na adres kontakt@campuspolska.pl

Udział w Campusie Polska Przyszłości 2022 potwierdziły następujące organizacje:

National Democratic Institute

Amerykańska organizacja pozarządową non-profit, która współpracuje z partnerami na całym świecie w celu zwiększenia skuteczności instytucji demokratycznych. Główne obszary działalności NDI obejmują uczestnictwo obywateli w wyborach, wpływ nowych technologii, włączanie grup zmarginalizowanych do życia publicznego, pokój i bezpieczeństwo oraz uczestnictwo młodzieży w życiu społecznym.

International Republican Institute

Założona w 1983 roku bezpartyjna organizacja pozarządowa powołana w celu wspierania wolności i demokracji. Poprzez swoje działania pomagają obywatelom, rządom i politykom w dialogu na rzecz lepszego rozwiązywania problemów społecznych.

Fundacja im. Heinricha Bölla

Fundacja im. Heinricha Bölla jako część  ruchu zielonych działa międzynarodowo na rzecz zrównoważonego rozwoju, demokracji płci, ponadkulturowego porozumienia i wspierania edukacji obywatelskiej.

Klub Jagielloński

Klub Jagielloński to republikańskie i niepartyjne stowarzyszenie, które próbuje oddziaływać na politykę w duchu troski o dobro wspólne. Słyną z publikacji pogłębionych opracowań i analiz o polityce, gospodarce, historii i kulturze.

Krytyka Polityczna

Organizacja non – profit wydająca internetowy dziennik, prowadząca wydawnictwo oraz angażująca się w międzynarodowe projekty. Swoimi działaniami wspierają zmiany społeczne na rzecz ludzi i innych gatunków.

Visegrad Insight

Niezależny think – thank założony przez fundację Res Publica. Czołowa środkowoeuropejska platforma debaty i tworzenia analiz przyszłego rozwoju politycznego Europy oraz relacji transatlantyckich.

Fundacja Res Publica

Wydając dwa tytuły Res Publica Nowa i Visegrad Insight oraz organizując konferencje i debaty prowadzi do rozwoju kultury i poziomu debaty publicznej.

Konrad Adenauer Stiftung

Fundacja wspierająca w skali krajowej i międzynarodowej pokój, wolność oraz sprawiedliwość poprzez działania edukacyjne. Działają na rzecz ochrony liberalnej demokracji i społecznej gospodarki rynkowej.

Forum Obywatelskiego Rozwoju

Celem fundacji jest propagowanie w społeczeństwie poparcia dla indywidualnych wolności ze szczególnym uwzględnieniem wolności gospodarczej oraz podnoszenia poziomu praworządności w państwie. Wszystkie wysiłki mają pomóc Polsce w dojściu do Zachodniego poziomu życia.

Bank Żywności w Olsztynie

Organizacja pozarządowa skupiająca się na pozyskaniu żywności dla potrzebujących jej mieszkańców Warmii i Mazur. Prowadzą działania charytatywne, a także edukacyjne na rzecz ograniczenia marnowania żywności.

Czcionka
Kontrast