Jak PiS ukradł państwo? - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Jak PiS ukradł państwo?

Społeczeństwo Przyszłości

Prowadzący:

Dariusz Joński, Michał Szczerba

Godzina:

14:30-15:30

Miejsce:

CAMPUS ARENA

14:30

28.08.2022

Jak PiS ukradł państwo? Największe afery PiS. Ustalenia kontroli poselskich. Jak ich rozliczymy? Jak skutecznie patrzeć władzy na ręce?

Dariusz Joński

Polityk, samorządowiec, wykładowca. Absolwent ekonomii na Politechnice Łódzkiej oraz podyplomowego studium prawa i administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Inicjator referendum w sprawie odwołania Jerzego Kropiwnickiego z funkcji Prezydenta Miasta Łodzi. Po sukcesie tej inicjatywy pełnił funkcję Wiceprezydenta Miasta. Radny Rady Miejskiej i Sejmiku Województwa Łódzkiego, poseł na Sejm VII i IX kadencji. Prowadził zajęcia z marketingu i public relations w Społecznej Akademii Nauk. W obecnej kadencji Sejmu duet Joński&Szczerba specjalizuje się kontrolach poselskich, ujawniających afery rządu PiS. I będzie to robił konsekwentnie, do końca.

Michał Szczerba

Warszawski poseł i były samorządowiec. Pomysłodawca i pierwszy przewodniczący Komisji Polityki Senioralnej. Członek Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Obserwator wyborów na Białorusi w 2020 r. Wiceszef delegacji do Zgromadzenia Parlamentarnego NATO. Przewodniczący Polsko-Izraelskiej Grupy Parlamentarnej. Odznaczony gruzińskim Orderem Honoru. „Mistrz Riposty” Szkła Kontaktowego.