Fuck up night - jak przegrać wybory? Lekcje z Brexitu i Budapesztu (warsztat w języku angielskim) - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Fuck up night – jak przegrać wybory? Lekcje z Brexitu i Budapesztu (warsztat w języku angielskim)

Polska - Europa - Świat

Prowadzący:

Garvan Walsche

Godzina:

13:00-14:00

Miejsce:

NAMIOT DUŻY

Transmisja:

13:00

31.08.2022

Wybory to ważne wydarzenie nie tylko dla kraju, ale także dla każdego biorącego w nich udział polityka. Na warsztatach zajmować będziemy się jednak nie przepisem na wyborczy sukces, a – przepisem na porażkę. Czasami, aby zrozumieć dane zjawisko, warto spojrzeć na nie z innej perspektywy. A zatem, jak przegrywa się wybory?

Garvan Walsche

Irlandzki strateg polityczny i przedsiębiorca oraz założyciel firmy Article7 Intelligence zajmującej się technologiami politycznymi oraz współzałożyciel organizacji pozarządowej zajmującej się integralnością wyborczą Unhack Democracy. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się na wzmacnianiu demokracji i rządów prawa, obronie i bezpieczeństwie oraz promowaniu społeczeństwa przedsiębiorczego. Stopień doktora uzyskał na uniwersytecie w Manchesterze. Pisze regularnie dla Foreign Policy, a jego artykuły były publikowane w wielu międzynarodowych wydawnictwach, takich jak The Economist, Die Welt, Haaretz, The New Statesman i CNN.