Warsztaty dziennikarskie - Warsztat sprawności komunikacyjnej - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Warsztaty dziennikarskie – Warsztat sprawności komunikacyjnej

Prowadzący:

Adam Łaszyn, Cezary Tomczyk

Godzina:

14:30-16:00

Miejsce:

SALA 021- CENTRUM PODKOWA

14:30

31.08.2022

Warsztaty dziennikarskie poprowadzą praktycy z branży mediów oraz eksperci. Opowiedzą m.in. o tym jak wygląda praca radiowca od podszewki, o przekazie politycznym w mediach oraz o skuteczności przekazu. Codziennie warsztat będzie z innym prowadzącym i na inny temat.

W środę tematem warsztatu będzie: “Warsztat sprawności komunikacyjnej”.

Cezary Tomczyk z Koalicji Obywatelskie opowie o przekazie politycznym w mediach (taktyka i praktyka), a Adam Łaszyn z MeritumLab o skuteczności przekazu (strategia i mechanika).

Cezary Tomczyk był szefem kampanii Prezydenta Rafała Trzaskowskiego w 2020 roku oraz współprowadził zwycięska kampanie Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta Warszawy w 2019. Adam Łaszyn od wielu lat prowadzi szkolenia dla czołowych polskich polityków, przygotowywał Donalda Tuska do słynnej debaty w 2007 roku.

 

Adam Łaszyn

Polski ekspert ds. komunikacji kryzysowej i strategii komunikowania. Prezes zarządów warszawskich agencji public relations – Alert Media Communications i MeritumLab. Założyciel Wydawnictwa Message House[ Doradca polskich firm i instytucji, trener medialny i doradca w zakresie wizerunku szefów firm, osób publicznych ze świata biznesu, kultury, sztuki, sportu i polityki. Były dziennikarz. Z wykształcenia prawnik. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla czołowych polskich polityków, przygotowywał Donalda Tuska do słynnej debaty w 2007 roku.

Cezary Tomczyk

Poseł na Sejm RP (od 2007 roku). Absolwent marketingu politycznego na Uniwersytecie Warszawskim. W 2015 rzecznik prasowy rządu Ewy Kopacz, w latach 2020–2021 przewodniczący klubu parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej. Pracował w komisjach: ds. kontroli państwowej; obrony narodowej; finansów publicznych; nadzwyczajnej ds. prawa wyborczego; ds. Unii. Obecnie kontynuuje pracę w komisjach ds. Unii Europejskiej (wiceprzewodniczący) oraz obrony narodowej. Był szefem kampanii Prezydenta Rafała Trzaskowskiego w 2020 roku oraz współprowadził zwycięska kampanie Rafała Trzaskowskiego na Prezydenta Warszawy w 2019.