Spotkanie z Urszulą Dudziak - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Spotkanie z Urszulą Dudziak

Wydarzenie Specjalne

Prowadzący:

Rafał Trzaskowski

Goście:

  • Urszula Dudziak,

Godzina:

18:45-19:45

Miejsce:

NAMIOT CENTRALNY

Transmisja:

18:45

28.08.2022

O muzyce, życiu, Nowym Jorku, zaczynaniu od nowa, o tym jak zawsze być pozytywną i zawsze dawać z siebie wszystko – o tym wszystkim porozmawia Rafał Trzaskowski z Urszulą Dudziak.

Urszula Dudziak

Polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin,Herbie Hancock,Nina Simone, Sting i wielu innych. Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.

Rafał Trzaskowski

Prezydent Warszawy od 2018 roku. Członek Europejskiego Komitetu Regionów i Zarządu Eurocities. W 2020 roku Rafał Trzaskowski był kandydatem Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski. Były poseł, eurodeputowany i wiceprzewodniczący Europejskiej Partii Ludowej, w 2014 r. był wiceministrem spraw zagranicznych RP, a w 2013 r. ministrem administracji i cyfryzacji w gabinecie premiera Donalda Tuska. Urodził się w Warszawie, gdzie studiował i ukończył stosunki międzynarodowe oraz filologię angielską na Uniwersytecie Warszawskim. W 2004 roku uzyskał stopień doktora nauk politycznych.