Język wolny od wojny - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Język wolny od wojny

Społeczeństwo Przyszłości

Goście:

  • dr Konrad Ciesiołkiewicz, dr Agata Jastrzębowska-Tyczkowska, Tomasz Majewski,

Godzina:

14:30-15:30

Miejsce:

SALA 302a - CENTRUM PODKOWA

14:30

29.08.2022

Język nie tylko opisuje, ale także kształtuje rzeczywistość. Pokażemy Wam podstawowe różnice między językiem niosącym pokój, a językiem prowadzącym do podziałów, nienawiści i walki. Zaprosimy Was do komunikacji, dzięki której wygrywa każdy, niezależnie od tego, co nas różni. Chętne uczestniczki i uczestnicy będą mogli wypełnić kwestionariusze diagnozujące swoje kompetencje społeczne oraz inteligencję emocjonalną. Indywidualne wyniki przesłane zostaną kilka tygodni później wraz z informacją o dacie warsztatu, na którym wytłumaczymy, jak należy je interpretować i pomożemy przygotować indywidualne plany rozwoju.

dr Konrad Ciesiołkiewicz

Przewodniczący Komitetu Dialogu Społecznego KIG i prezes Fundacji Orange. Z wykształcenia jest psychologiem oraz doktorem nauk społecznych.

dr Agata Jastrzębowska-Tyczkowska

Psycholog społeczna, liderka edukacyjnej kampanii społecznej Mów do mnie grzecznie, której celem jest promocja komunikacji asertywnej, opartej na wzajemnym szacunku www.mowdomniegrzecznie.pl. Adiunkt w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Centrum Badań nad Zmianą Społeczną i Mobilnością.

Tomasz Majewski

Psycholog, trener komunikacji, certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy, założyciel NVC Solutions – Empatia i Rozwiązania dla biznesu. Terapeuta i trener SFA.