Jak przeciwdziałać i walczyć z mobbingiem? - CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI
  • Polski
  • English
Program

Jak przeciwdziałać i walczyć z mobbingiem?

Społeczeństwo Przyszłości

Prowadzące:

Katarzyna Kozłowska, Joanna Jałocha

Godzina:

15:30-16:30

Miejsce:

SALA 202 - CENTRUM PODKOWA

15:30

30.08.2022

W jakim środowisku mamy prawo pracować i czym jest wolne od dyskryminacji otoczenie zawodowe? Jak rozpoznać mobbing i jak mu przeciwdziałać? Gdzie szukać pomocy i dlaczego tak ważne jest wsparcie na drodze do sprawiedliwości? O tym wszystkim opowie nasza gościni. Zapraszamy.

Joanna Jałocha

Prawniczka, była policjantka Wydziału Kryminalnego w Zespole do Walki z Handlem Ludźmi, Pedofilią i Pornografią Dziecięcą w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, była Oficer pionu kryminalnego Wojska Polskiego. Aktywistka i innowatorka społeczna. Od 2020 r. jako Zastępczyni Prezesa Zarządu współprowadzi Fundację #SayStop pierwszą w Polsce organizację przeciwdziałającą mobbingowi i nierównemu traktowaniu kobiet w służbach mundurowych.

Katarzyna Kozłowska

Prezeska Fundacji #SAYSTOP. Przez 18 lat była żołnierką elitarnej Jednostki Wojskowej GROM, jest weteranką wojny w Iraku oraz byłą policjantką Wydziału Prewencji ds. Nieletnich a obecnie aktywistką i innowatorką społeczną, założycielką i fundatorką Fundacji #SAYSTOP, pierwszej w Polsce organizacji pozarządowej dedykowanej kobietom w mundurach i pracowniczkom cywilnym resortów siłowych.