CZYM JEST

CZYM JEST

CAMPUS POLSKA PRZYSZŁOŚCI

Campus Polska Przyszłości to pierwsze takie wydarzenie w Polsce. To przestrzeń dialogu i spotkań stworzona dla aktywnych, młodych ludzi chcących mieć wpływ na przyszłość swojego kraju. Dzięki niej rozwiniesz skrzydła i przełożysz pomysły na działania!

Młodych ludzi takich jak Ty jest więcej. Spotkajmy się! Usiądźmy na trawie i porozmawiajmy o tym, jak skutecznie zmieniać Polskę na lepsze. Podyskutujmy o gospodarce, środowisku i demokracji.

Tego lata poznaj ludzi, którzy chcą działać — aktywistki i społeczników, ekspertki i samorządowców, publicystki i muzyków. Nie musisz być członkiem organizacji lub NGO ani młodym politykiem. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na przyszłości Polski, niezależnie od doświadczenia, poglądów czy pochodzenia.

Kortowo, Olsztyn
Piątek - Czwartek 27.08-2.09.2021
Czym jest Campus
01

Praktyczne warsztaty
i dyskusje z ekspertami

02

Wybitne osobowości
na wyciągnięcie ręki

03

Nowe znajomości
i ważne rozmowy

04

Rozrywka, sport
i kultura wysokich lotów

Dlaczego warto
Dlaczego Campus

Dlaczego Campus

IDEA WARTA ZACHODU,
czyli o wartościach, które są dla nas ważne.

Wspólne wyzwania
Myślimy o Polsce, Europie i świecie za 50 lat. Wyzwania przyszłości dotyczą wszystkich i wszyscy zadajemy sobie podobne pytania. Czy liberalna demokracja przetrwa? Czy powstrzymamy katastrofę klimatyczną? Jak wpłynie na nasze życie rozwój sztucznej inteligencji?

Nowe idee młodego pokolenia
Żeby znaleźć skuteczne rozwiązania lokalnych problemów potrzebujemy globalnego spojrzenia. Dlatego podczas Campusu Polska Przyszłości dajemy młodym Polkom i Polakom szansę na współpracę i zrozumienie najważniejszych trendów społecznych, politycznych i technologicznych. Liczymy, że właśnie dzięki twórczym, młodym ludziom powstaną nowe idee i kreatywne rozwiązania wspólnych wyzwań.

Siła różnorodności
Pragniemy współpracy i wymiany myśli opartej na przekonaniu, że różnice mogą nas wzbogacać, a skuteczna demokracja, oparta na poszanowaniu wolności i praw człowieka, jest możliwa.

Campusowe atrakcje

Wkrótce kolejni polscy i zagraniczni goście

Spotkaj się z nimi na Campusie
Gergely Karácsony

Burmistrz Budapesztu

Swiatłana Cichanouska

Prezydent-elekt Białorusi

Zygmunt Miłoszewski

Powieściopisarz

Aleksandra Dulkiewicz

Prezydent Gdańska

Marcin Matczak

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, Prawnik-praktyk i wykładowca filozofii prawa

Wanda Traczyk-Stawska

Uczestniczka Powstania Warszawskiego

Rafał Trzaskowski

Prezydent Warszawy

Konrad Fijołek

Prezydent Rzeszowa

Zapraszamy

O Campusie Polska Przyszłości

Rafał Trzaskowski - Prezydent Warszawy

Campus Polska Przyszłości ma być przestrzenią dialogu i współpracy dla wszystkich ludzi dobrej woli. W Polsce są setki tysięcy aktywnych młodych ludzi, którzy wykonują tytaniczną pracę. Działają w stowarzyszeniach i fundacjach charytatywnych, pracują w samorządach — lokalnie budują swoje małe ojczyzny. Jednak często ich inicjatywy nie są skoordynowane, a organizacje i liderzy mają ze sobą za mało kontaktu. Dlatego stworzyliśmy Campus Polska Przyszłości — miejsce wymiany wiedzy i doświadczeń, nawiązywania relacji i tworzenia innowacyjnych idei, które będą miały wpływ na rozwój naszego kraju. Nie może Was tam zabraknąć!

Lidia Pereira - przewodnicząca YEPP, Posłanka do Parlamentu Europejskiego

Trzymam kciuki za wasz Campus. Połączenie formalnej współpracy i nieformalnych kontaktów międzynarodowych przynosi namacalne efekty — buduje więzi polityczne i wzmacnia rozwój państw Unii. Co to oznacza? Lepsze warunki do życia, edukacji czy prowadzenia biznesu. Jeżeli leży Ci na sercu los Polski i Europy, koniecznie przyjedź do Olsztyna !

Piotr Grzymowicz – Prezydent Olsztyna

Położony pośród mazurskich jezior Olsztyn to prawdziwy ogród z natury; w wyjątkowy sposób łączy wielowiekową historię, dziką przyrodę i życzliwych, aktywnych mieszkańców. Tak jak Mikołaj Kopernik, daj się zainspirować temu niepowtarzalnemu miejscu! To właśnie na olsztyńskim zamku astronom dokonał swoich przełomowych odkryć. Jestem przekonany, że tego lata w Olsztynie wykuwać się będą innowacyjne idee, które wpłyną na losy naszego kraju. Serdecznie zapraszam do udziału w tym, jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu!

Sławomir Nitras - Poseł na Sejm RP

Organizujemy Campus Polska Przyszłości z myślą o kolejnych pokoleniach. Szukamy oryginalnych idei na miarę wyzwań współczesnej Europy i świata. Tworzymy miejsce współpracy i wymiany wiedzy dla najaktywniejszych młodych ludzi w Polsce. Campus zaprezentuje najnowszą wiedzę i innowacyjne pomysły z dziedziny zarządzania, spraw społecznych, polityki, ekologii i nowych technologii. Inspirujemy do aktywności i działania. Dołącz do nas!
Campus Polska Przyszłości

Współpraca

Partnerzy
Współpraca

 

Zostań partnerem Campus Polska Przyszłości.
Napisz do nas na adres kontakt@campuspolska.pl.

Campus bez barier

WESPRZYJ ORGANIZACJĘ CAMPUSU

Campus Polska Przyszłości jest wydarzeniem niekomercyjnym, które dla uczestników jest całkowicie bezpłatne- mają oni zapewnione noclegi oraz pełne wyżywienie. To dla nas bardzo ważne, ponieważ zależy nam aby możliwość przyjechania na Campus była wolna od barier finansowych. Dlatego Campus w całości finansowany będzie przez sponsorów, partnerów oraz indywidualne osoby, które mogą wpłacać darowizny. Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz to zrobić na dwa sposoby:

Wpłata przelewem na konto fundacji: 

Fundacja Rafała Trzaskowskiego

Ul. Melomanów 10/4 00-712 Warszawa

Konto:
93160014621863255870000003

W tytule proszę podać: Campus Polska Przyszłości

Wpłać datek na organizację Campusu za pomocą przelewu internetowego PayU na stronie prowadzonego przez Fundację Rafała Trzaskowskiego Ruchu Wspólna Polska.

Wpłać za pomocą PayU

WESPRZYJ ORGANIZACJĘ CAMPUSU